Hurtownia

Kwiaton: 52-013 Wrocław ul.Opolska 197

Fax 71 / 390-24-81
NIP 8940050334

PN, CZ: 6:00 - 18:00
WT, ŚR, PT: 7:00 - 18:00
SO: 7:00 - 15:00


E-Mail: kwiaton@kwiaton.pl
Numery telefonów do hurtowni:

Dział handlowy:
71 / 390-24-80
71 / 390-24-89
693-707-036
Księgowość :
71 / 390-24-82
71 / 390-24-84
Magazyn nawozów, folii, narzędzi, ziemi:
71 / 390-24-83
Dział przyjęć towarów:
71 / 390-24-87
Zaopatrzenie asortymentowe:

Andrzej Rząsa (kierownik hurtowni)
andrzej.rzasa@kwiaton.pl
691 360 027
Ryszard Gruca (nasiona profesj. środki ochrony roślin)
ryszard.gruca@kwiaton.pl
607 186 688
Artur Nizio (doniczki, skrzynki balkonowe, galanteria ogrodowa)
dostawy@kwiaton.pl
Paweł Bednarek(nasiona warzyw, kwiatów, ziół i traw)
pawel.bednarek@kwiaton.pl
Przedstawiciele handlowi:

Andrzej Bochenkiewicz
andrzej.bochenkiewicz@kwiaton.pl
669 141 499
503 049 024

Joanna Bochenkiewicz 
joanna.bochenkiewicz@kwiaton.pl 
693 190 209

Nasze sklepy

opolska.jpgKwiaton 2: 52-013 Wrocław
ul.Opolska 197


Tel. 71 / 390-24-90
Fax 71 / 390-24-81

PN - PT: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 15:00


E-Mail: kwiaton2opolska@kwiaton.pl
opolska.jpgKwiaton 2: 56-400 Oleśnica
ul.Wałowa 5


Tel. 71 / 314-31-50
Fax 71 / 399-23-90

PN - PT: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 15:00

E-Mail: kwiaton2olesnica@kwiaton.pl
opolska.jpgKwiaton 2: 56-415 Twardogóra
ul.Wrocławska 44


Tel. 71 / 315-03-24
Fax 71 /315-03-24

PN - PT: 9:00 - 18:00
SO: 8:00 - 15:00

E-Mail: kwiaton2twardogora@kwiaton.pl
opolska.jpgKwiaton 2: 55-100 Trzebnica
ul. Żołnierzy września 9a


Tel. 71 / 312-07-43
Fax BRAK

PN - PT: 8:00 - 18:00
SO: 8:00 - 15:00

E-Mail: kwiaton2trzebnica@kwiaton.pl
opolska.jpgKwiaton 3: 54-033 Wrocław
ul.Kosmonautów 280/282


Tel. 71 / 349-53-20
Fax 71 / 349-53-20

PN - PT: 9:00 - 18:00
SO: 9:00 - 15:00
NIE: 9:00 - 15:00 (tylko w kwietniu i maju)

E-Mail: kwiaton3@kwiaton.pl
opolska.jpge-Kwiaton: sklep internetowy

Tel. 733-993-773



PN - PT: 8:00 - 16:00


E-Mail: piotr.krol@kwiaton.pl