Grzejnik Olejowy 2900W TURBO

180,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przenośny grzejnik olejowy z wbudowanym termostatem, który umożliwia płynną regulację temperatury. Grzejnik jest wydajny i bezpieczny, posiada specjalny uchwyt do zwijania kabla. Grzejnik jest idealnym urządzeniem zarówno do dogrzewania mieszkań, jak również lokali użytkowych (sklepów, biur, portierni, garaży itp).

Grzejnik posiada trzy stopnie grzania plus funkcję turbo (termowentylator 400W), co daje razem aż 2900W i pozwoli Ci dobrze dogrzać pomieszczenie nawet w wyjątkowo zimne dni. Urządzenie posiada podwójne zabezpieczenia termiczne - wyłącznik i bezpiecznik w przypadku przegrzania. Właściwości oleju sprawiają, że wolno stygnie - grzejnik może być ciepły jeszcze kilkadziesiąt minut po wyłączeniu. Grzejnik olejowy doskonale sprawdza się jako uzupełnienie systemu centralnego ogrzewania, a także w domkach letniskowych.

Jest cichy i zapewnia stabilna temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu. Wewnątrz grzejnika znajdują się trzy kanały olejowe. Uchwyt i kółka ułatwiają przenoszenie grzejnika.

SPECYFIKACJA

Kolor

szaro-czarny

Stopnie grzania

2900W (I+II+III TURBO)
2500W (I+II)
1500W (II)
1000W (I)

Ilość żeber

11

Ilość kanałów olejowych

3

Wymiary zewnętrzne (szer/dł/wys)

15x4x61,5cm

Napięcie i częstotliwość

220-240V~,  50 Hz

Długość kabla

150cm

Waga

~10kg

W ZESTAWIE

 

- grzejnik
- elementy montażowe
- instrukcja w j. polskim

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Grzejnik Olejowy 2900W TURBO

Grzejnik Olejowy 2900W TURBO