PRZENOŚNY KLIMATYZATOR MOBILNY 3w1

269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRZENOŚNY KLIMATYZATOR 3W1

 • WIELOFUNKCYJNY – urządzenie 3w1 zapewnia funkcję nawiewu, nawilżania oraz chłodzenia powietrza.
 • ZDALNE STEROWANIE – dołączony do zestawu pilot pozwala na zdalne zarządzanie wszystkim funkcjami.
 • SPECYFIKACJA – wymiary (szer/dł/wys) 28/32/70cm, zasilanie 220-240V, 50Hz, moc 60W, zbiornik 8l, waga 6,75kg, w zestawie klimatyzator, pilot, 2 wkłady mrożące.
 • PRZENOŚNY – uchwyty znajdujące się w obudowie oraz 4 kółka umożliwiają łatwe ustawienie urządzenia zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami użytkownika.
 • PANEL STEROWANIA – podświetlany panel sterowania informuje o aktualnym trybie pracy oraz stanie funkcji dodatkowych.

SPECYFIKACJA

 • moc: 60W
 • zasilanie: 220-240V, 50Hz
 • zbiornik: 8l
 • wymiary (szer/dł/wys): 28/32/70cm
 • długość przewodu: 170cm
 • zasięg pracy pilota: do 6m; kąt do 60°
 • zasilanie pilota: 2 baterie AAA 1,5 V (brak w zestawie)
 • waga zestawu: 6,75kg
 • waga z opakowaniem: 8kg

W ZESTAWIE

 • klimatyzator
 • pilot (zasilanie 3 x bateria AAA – brak w zestawie)
 • 2 pojemniki na lód
 • kółka

Odpowiedni mikroklimat pomieszczeń wpływa na dobre samopoczucie przebywających w nich osób, a tym samym na ich kondycję fizyczną oraz wydajność pracy. Klimatyzator przenośny 3w1 to kompaktowe urządzenie, które można z łatwością ustawić w domu lub biurze i zaraz po włączeniu korzystać z komfortu, jaki zapewnią dostępne funkcje.

 

ZALETY PRODUKTU

 1. DODATKOWY WŁĄCZNIK NA OBUDOWIE
 2. WIELOFUNKCYJNY PANEL STEROWANIA
 3. FILTR W POJEMNIKU NA WODĘ, ZBIORNIK 8L
 4. PRAKTYCZNE UCHWYTY NA KABEL
 5. POJEMNIK NA WODĘ I WKŁADY MROŻĄCE
 6. PRZEDNI WSKAŹNIK WODY (PÓŁPRZEZROCZYSTE TWORZYWO)
 7. SPECJALNY FILTR POWIETRZA WSPOMAGAJĄCY NAWILŻANIE I CHŁODZENIE
 8. KÓŁKA Z BLOKADĄ
 9. W ZESTAWIE 2 WKŁADY MROŻĄCE ORAZ PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
 10. REGULOWANE ŻALUZJE NAWIEWU
 11. SPECJALNE KRYSZTAŁKI ŻELUJĄCE DO WKŁADÓW MROŻĄCYCH

3 TRYBY PRACY

Tryb pracy wentylatora umożliwia sam nawiew powietrza. Działa on w trzystopniowej skali (L- wolno, M – średnio, H – szybko). Wentylator jest także wykorzystywany przy działaniu pozostałych trybów. Tryb nawilżacza za pomocą wmontowanej pompki przenosi wilgoć z głównego zbiornika wody na wkładkę systemu nawilżania i rozprowadza ją po pomieszczeniu. W trybie klimatyzatora, który efektywnie obniża temperaturę wnętrz, należy zastosować możliwie najzimniejszą wodę lub dodatkowo włożyć do pojemnika z wodą dwa pojemniki chłodzące, które znajdują się w zestawie (należy je napełnić zimną wodą mieszając z kryształkami z pojemnika i zamrozić).

FUNKCJE DODATKOWE

Urządzenia poza trybem nawiewu, nawilżania oraz klimatyzowania pomieszczeń, posiada także funkcję SWING, która rozprowadza powietrze równomiernie za pomocą poruszających się automatycznie na boki, ruchomych żaluzji. Istnieje także możliwość ręcznego ustawienia kierunku nawiewu w pionie. Manualnie regulowane żaluzje można dostosować do indywidualnych wymagań i aktualnych potrzeb. Opcja ta dodatkowo pomaga w bardziej efektywnym rozprowadzaniu nawiewu, a tym samym przyspiesza proces wentylacji, nawilżania i klimatyzowania pomieszczenia.

Klimatyzator przenośny 3w1 posiada również funkcję TIMER, która umożliwia ustawienie czasu pracy urządzenia do momentu automatycznego wyłączenia. Przedział czasowy wynosi od 0,5h do 7,5h ze zmianą czasu o 0,5h. Obsługa urządzenia możliwa jest również przy użyciu zdalnego sterowania. Pilot zasilany bateriami (baterii brak w zestawie) działa w odległości do 6 metrów oraz pod kątem do 60°. Posiada przyciski włączające i wyłączające zasilanie klimatyzatora oraz wszystkich dodatkowych funkcji.

ŁATWA OBSŁUGA

Urządzenie można ustawić w dowolnym miejscu, a jego przenoszenie i przesuwanie ułatwiają uchwyty znajdujące się po bokach obudowy oraz cztery kółka zamontowane u podstawy. Kabel zasilający można w łatwy sposób owinąć na specjalnych uchwytach znajdujących się z tyłu urządzenia.

Pojemniki na lód do klimatyzatora to płaskie butelki ze znajdującą się już w nich substancją, która pozwala na szybsze zamarzanie wody i dłuższe utrzymywanie jej w postaci lodu. Przed pierwszym zastosowaniem należy napełnić je do ok. ¾ pojemności wodą i włożyć do zamrażarki. Są gotowe do użycia, kiedy woda całkowicie zamarznie.

Główny pojemnik na wodę znajduje się z tyłu, w dolnej części urządzenia i jest łatwo dostępny. Jest on zamontowany na stałe, posiada skalę poziomu napełnienia i dwie komory połączone przegrodą, w której znajduje się filtr. Filtr ma na celu oddzielenie wszystkich drobnych nieczystości, które mogły ewentualnie znaleźć się w wodzie podczas jej nalewania bądź wpadły do niej podczas użytkowania urządzenia, a które mogłyby wpłynąć na sprawność działania klimatyzatora. Jest to istotne przede wszystkim z uwagi na system zasilający układ nawilżania. Działa on z pomocą pompki, która transportuje wodę na specjalną wkładkę chłodzącą. Wkładkę można demontować i wyczyścić przy użyciu bieżącej wody. W celu opróżnienia głównego zbiornika z wodą, należy wyciągnąć specjalny korek znajdujący się w jego dnie. Klimatyzator posiada także filtr w systemie dolotowym, który minimalizuje przedostawanie się kurzu. Jest on również demontowalny i łatwy w czyszczeniu. Urządzenie posiada także zintegrowany panel sterowania, na którym znajdują się przyciski oraz diody sygnalizujące tryb pracy oraz działanie poszczególnych funkcji. Poza przyciskami wyłączania i włączania, klimatyzator wyposażony został w przełącznik całkowitego wyłączenia zasilania.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PRZENOŚNY KLIMATYZATOR MOBILNY 3w1

PRZENOŚNY KLIMATYZATOR MOBILNY 3w1